تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
 
آدرس ایمیل معتبر نمیباشد    
 
 
چراغ پیشانی

چراغ پیشانی
این چراغ ها دو دست را آزاد می گذارند و نسبت به چراغ قوه بسیار راحت تر هستند . جهت خرید وسایل نورپردازی باید سرمایه گذاری درستی انجام داد تا وسایلی با کیفیت بالا تهیه کرد. حداقل سعی کنید چراغ هایی تهیه کنید که نسبت به رطوبت و آب حساس نباشند. چراغ قوه های ضد آب، نسبت به قیمت بالای خود ارزشمند هستند، چرا که در هر هوایی می توان آنها را استفاده کرد و اگر ماهها هم بلا استفاده در زیر زمین یا گاراژافتاده باشند، نقاط اتصال و باتری های آنها بدون زنگ زدگی و سالم باقی خواهد ماند.
همه چراغ ها باید دارای کلیدهای محکمی باشند تا بر اثر فشاردرون کوله روشن نشوند . كلیدهایی که در فرورفتگی قرار دارند ویا چراغ هایی که با چرخاندن بدنه روشن می شوند، مناسب هستند. اگر امکان روشن شدن چراغ قوه بر اثر فشاردرون کوله پشتی وجود دارد،می توانید کلید آن را با چسب محکم کنید یا لامپ آن را بیرون بیاورید و یا باتری هارا سرو ته بگذارید.
چراغ های دارای قابلیت تنظیم فوکوس نور بسیار عالی هستند. نورعریض و پخش شده برای انجام کارهایی در فاصله دورتر مناسب است . همیشه مطمئن شوید که لامپ ها و باتری های اضافی که با خود حمل می کنید، کماکان سالم هستند.

انواع باتری ها:

باتری آلکالاین: بهترین باتری برای مصارف عمومی است و در همه جا هم یافت می شود این نوع باتری نسبت به باتری های سربی-روی، انرژی بیشتری در خود ذخیره می كند، مهم ترین مسئله در مورد این نوع باتری ها، افت شدید ولتاژ (و درنتیجه روشنایی) به هنگام خالی شدن آنهاست و عمر آنها توسط سرما خیلی سریع کوتاه می شود. در هوای 18درجه زیرصفر، قابلیت آنها 10تا20 درصد ظرفیت اصلی است.

باتری نیکل- کادمیوم: این نوع باتری ها جهت کارکردن آسانتر هستند، قابل شارژند و در طول مدت عمر خود روشنایی خود را حفظ می کنند و در هوای سرد هم خوب کار می کنند. در هوای 18درجه زیر صفر آنها با 70% ظرفیت اصلی کار می کنند. اما آنها نمی توانند به اندازه باتری های آلکالاین انرژی در خود ذخیره کنند . در برنامه های سفر از باتری های قوی نیکل- کادمیوم استفاده کنید که دو تا سه برابر قدرت باتری های معمولی نیکل-کادمیوم برق در خود ذخیره می کنند و قیمت بالاتر آنها در مقابل قدرت و وزن آنها مسئله ای نیست.

باتری لیتیوم: این باتری ها در مقابل قیمت بالاتری که دارند دارای كارایی بیشتری هم می باشند . ولتاژ این باتری ها در تمام طول عمر آنها یکسان و یکنواخت است و درحرارت 18درجه زیرصفر تقریباً به اندازه درجه حرارت معمولی قدرت دارند . یک باتری لیتیوم نسبت به باتری های هم اندازه و سایز خود می تواند دو برابر برق بدهد، از این رو دقت کنید که باتری لیتیومی که انتخاب می کنید مناسب چراغ شما باشد.

 

کیسه خواب
اجاق های مسافرتی
چراغ پیشانی
استفاده از باتوم
چگونه مناسب ترین چادر مسافرتی را انتخاب کنیم
کوله پشتي
زیر انداز
محتويات جعبه کمکهای اولیه
گتر و جوراب
لوازم بقا
محصولات گورتکس از چه ساخته شده اند ؟
تحقیقی جدید در مورد استفاده از باتون