تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
 
آدرس ایمیل معتبر نمیباشد    
 
 
زیر انداز

 

زیر انداز

یکی از عوامل مهم داشتن یک شب راحت در طبیعت ، تکه ای زیر انداز است که کیسه خواب روی آن قرار میگیرد . هنگام زمستان در چادر و یا تابستان در هوای آزاد، این زیرانداز است که مانع تبادل حرارت بین شما و زمین میشود. اگر زیر انداز به همراه نداشته باشید مجبور خواهید بود شب را به سختی بخوابید و این مساله در وضعیت جسمانی شما در روز بعد تاثیر منفی خواهد گذاشت.

 جنس مواد زیر انداز

1-فوم فشرده : یک فوم فشرده ، نازک و سبک میتواند عایق بدن در مقابل سطح زمین باشد . بافت و ترکیب قرار گرفتن سلول های فوم باعث میشود که سطح آن نرمتر، وزن آن کمتر و با قابلیت زیاد حبس هوا در بین خود باشد که باعث بالا رفتن کار آمدی آن می گردد.

2- تشک بادی : تشک بادی وسیله ای راحت است ولی عایق حرارت نمی باشد. در حقیقت هوای درونی تشک هنگام تحرکات آن، حرارت بدن را جذب و به بیرون منتقل میکند و از این رو وسیله خوبی بری طبیعت گردی نیست.
3- فوم نرم و غیر فشرده :
این نوع زیرانداز را با آستری آن استفاده کنید چرا که در غیر این صورت این فوم حجیم میتواند مانند یک ابر اسفنجی آب را به خود جذب کند.


4- زیر انداز بادی :

این نوع زیر انداز از فوم نرمی درست شده که توسط یک کیسه پر شده از هوا محصور است. این تیپ زیرانداز از ترکیب عایق بودن فوم و نرمی هوا درست شده و خیلی محبوب و کارآمد است.

 اندازه:

 زیراندازها در انواع سایز و ابعاد وجود دارند ولی نوع آن 2/1 متری آن در طبیعت گردی رایج است. برای زیر پاهای خود حتی میتوانید از تشک نشستن و یا وسایل به عنوان زیر انداز استفاده کنید. زمانی که در مناطق سرد ،روی برف و یا در زمستان کمپ زده اید، از یک زیرانداز بادی 2/1  متری، روی یک فوم فشرده با اندازه استاندارد استفاده کنید تا عایق زیادی بین خود و سطح زیر خود ایجاد کنید.

کیسه خواب
اجاق های مسافرتی
چراغ پیشانی
استفاده از باتوم
چگونه مناسب ترین چادر مسافرتی را انتخاب کنیم
کوله پشتي
زیر انداز
محتويات جعبه کمکهای اولیه
گتر و جوراب
لوازم بقا
محصولات گورتکس از چه ساخته شده اند ؟
تحقیقی جدید در مورد استفاده از باتون